Staleks BALLERINA saks er eleganse og ynde!
Denne serien inkluderer den lengste modellen av alle STALEKS PRO- sakser! Lengden på saksen er vårt svar på håndverkernes individuelle behov!
UNIQ betyr å gå utover standard rammer og løsninger, og mot ønsket om å forbedre! Slik ble SQ-10/3 og SQ-10/4 saksene laget.
Hvordan velge den mest passende størrelsen for deg?
SQ-10/4- den lengste modellen av Staleks saks. Den er beregnet på mestere med litt større hender og fingre.
SQ-10/3 - standard størrelse. Den er laget for de som lager manikyr underverk med mellomlange fingre og små hender.
Ballerina saks er en revolusjonerende innovasjon designet med fokus på detaljer som vil ta manikyr ferdighetene dine til neste nivå. Staleks verdsetter stil i yrket som neglestylist , og har derfor laget sakser med tynne håndtak, som er den mest elegante forlengelsen av stylistens fingre og gir en behagelig posisjon i hånden. Takket være den forbedrede formen på saksen, vil arbeidet ditt bli fylt med glede, letthet og ukjente aspekter av komfort.
Comments (0)